Çağatay Ulusoy | Çağatay Ulusoy Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çağatay Ulusoy | Çağatay Ulusoy Fan Club 'daki "Tubanın dizifilm üyeleriyle röportajı" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

FacebookTwitterEmailWindows LiveTechnoratiDeliciousDiggStumbleponMyspaceLikedin

Paylaş|

Tubanın dizifilm üyeleriyle röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
~> Tuba Life <~
KURUCU
KURUCU
Tuba Life
Kadın
Tecrübe Puanı : 1004
Doğum tarihi : 30/09/94

Tubanın dizifilm üyeleriyle röportajı Vide
MesajKonu: Tubanın dizifilm üyeleriyle röportajı Tubanın dizifilm üyeleriyle röportajı Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:34 am

1. mert1995
Tuğba ablaya sorum olacak gönülçelen dizisindeki rolünü severek mi yapıyor?

T.B Arkadaşlar herkese merhabalar, hoşgeldiniz. Ben de hoş buldum..

Sonuçta bir projeye başlarken zaten en keyif alacağım rolü seçmeye çalışıyorum, bana birşeyler aktabilecek projeleri seçmeye çalışıyorum ve role aşık olarak başladığım için o aşkı sonuna kadar rolle karşılıklı yaşıyorum . Zaten ben inanmadığım sevmediğim şeyi yapabilecek biri değilim.

2.tugba_robert
Acaba kendini internette google'lıyor musun?(çok merak ediyorum)

T.B Evet tabi ki arada kendimi search ediyorum çünkü her zaman kendimle ilgili çıkan haberleri takip edemiyorum. Dolayısıyla arada fan sitelerime giriyorum. Cevap yazıyorum arada ama yayınlanmıyor. sanırım benim olduğuma inanmıyorlar. Çok sık olmasa da arada takip ediyorum.

3.asi_şirine
Hayatta uğuruna inandığın bir nesne, söz, sayı ve ya gün, sana uğur getirdiğini düşündüğün bir insan var mı?

T.B Uğuru olduğuna inandığım bir nesne yok..

4.TUBAŞKIM

1-)Bir yerli veya yabancı roman sinemaya aktarılacak olsa ve sen de bu romanın film versiyonunda başrol oynayacak olsan bu romanın hangi roman olmasını isterdin..?

2-)Eski Türk kadın kahramanlarından birinin hayatı film veya dizi olacak olsa ve sen bu filmde ya da dizide rol alacak olsan bu kahramanımızın kim olmasını isterdin..?

T.B 1- Büyük Umutlar - Charles Dickens
2- Cahide Sonku

5.aysenurr
Şunu çok merak ediyorum.Zamanla sevmek,sevilmek gibi kavramlar sıradanlaşabiliyor..Çok seviliyorsun..Ama bu öyle böyle geçici bir sevgi yada hayranlık değil..Seni takip eden kitle olarak sen bir yaşam tarzı gibisin bizler için(senin de bildigin üzere).Hatta iddia ediyorum bu hiçbir hayran kitlesinde mevcut olan bir durum değil...Peki belki de yıllardır duyduğun bu sevgi sözcüklerinin senin için zaman zaman sıradanlaştığı oluyor mu bunu çok merak ediyorum? Çünkü bazen o içimizdeki kocaman,hatta içimizden dolup taşan duyguları tam olarak ifade edemiyoruz.Basit kalıyorya sözcükler.. Bu sözcükleri sürekli duymak anlamlarını yitirmelerine sebep oluyormu sende?yada anlamlarını hafifletiyormu?

T.B Sevgi, sadece sözcükle değil, bütün beden dili, bakışlar ve sözcüklerin birleşimiyle ifade edilen birşeydir. Hepsini bir arada görebiliyorsan, hissedebiliyorsan bu ifadelerin çokluğu o duyguyu basit kılmaz. Teşekkür ederim

6.idiş
Tuba Ablacım seni o kadar okadar çok seven hayranların varki biz istiyoruzki seninle sürekli iletişimde bulunalım yada sen bizim yazdıklarımızı gör sende bize ufakta olsa bi kaç cümle yaz istiyoruz..Bunun içinde hayranlarınla buluşma adına bir planın varmı..?Mesela resmi site vb.. Bizlere böyle güzel bir sitede zaman ayırdığın için ayrıca çok teşekkür ederim.

T.B Resmi bir web sitesi kurmayı düşünüyorum (en kısa zamanda)

7.dnz3455
Kendini nerede görmek istiyorsun oyunculukta?Ulaşmak istediğin nokta,hedeflerin nedir?Hollywood yıldızı olarak hayal ettin mi hiç kendini?

T.B Kendimi bir yerde görmekten ziyade ben oyunculuğu yapabileceğim en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum ve hayat önüme zaten brşeyler getiriyor. Benim için sadece "iyi" yapmak önemli...

8.
ben oyunculuk okuyacağım şimdi lisede bölümüm radyo ve televizyon programda sundum 1. sınıftayım sence devam etmelimiyim sen hiç pişman oldun mu ?

T.B Ben oyunculuk okumadım, sahne dekor ve kostüm tasarımı okudum. Oyunculuk yaptığım için tek bir an bile pişman olmadım. Hatta yapmasam ne yapardım, başka ne iş yapardım bilmiyorum, o derece

9.**yaseminci**
*Kitap okumayı sever misin ? Hangi tür kitapları okursun.?

T.B Kitap okumayı çok severim, vazgeçemediğim şeyerden bridir hayatımda. Farklı türde kitaplar okuyorum benim için kitabın dili akıcılığı, eğer yabancı bir yazarınsa Türkçe'ye düzgün çevrilmesi önemli.

10.mybjk
seni tekrar sinemada görmeyi çok isterim kesinleşmiş bi projen varmı ?varsa paylaşabildiğin ölçüde bizi bilgilendirebilrmisin?

Çalışmayı istediğin yerli ve yabancı yönetmenler varmı?

Tiyatro yapmayı hiç düşündünmü böyle bi teklif gelirse değerlendirirmisin?

T.B Şu anda kesinleşmiş bir proje yok çünkü devam eden bir dizi olduğu için zaman kısıtlı. dolayısıyla ben de ikiye bölünmeyi istemediğim için ben de dizi bitene kadar sinema projelerine ara verdim.

Tabi ki çalışmayı çok istediğim yönetmenler var isim vermeyi istemiyorum ama umarım onlarla da çalışma fırsatı bulabilirim.

Tiyatroyu geçen sene düşünmeye başladım, bunu da dizi bittikten sonra değerlendirmeye alabilirim.

T.B Arkadaşlar bütün mesajlara tek tek cevap vermek isterdim ancak bunun için sanırım 8-9 saat gerekiyor ve şu anda sette olduğum için böyle bir şansım maalesef yok. Şu anda sete dönmem gerekiyor. Hepinize burada olduğunuz için çok teşekkür ederim. En kısa zamanda bir daha böyle bir organizasyonda görüşmek üzere hoşçakalın...

Kaynak:Dizifilm.com

Tubanın dizifilm üyeleriyle röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu