Çağatay Ulusoy | Çağatay Ulusoy Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çağatay Ulusoy | Çağatay Ulusoy Fan Club 'daki "Pantene'in Yeni Yüzü Tuba Büyüküstün / Lamees Güzellik Sırrını Açıklıyor " konusunu beğendin mi ? Paylaş.

FacebookTwitterEmailWindows LiveTechnoratiDeliciousDiggStumbleponMyspaceLikedin

Paylaş|

Pantene'in Yeni Yüzü Tuba Büyüküstün / Lamees Güzellik Sırrını Açıklıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
~> Tuba Life <~
KURUCU
KURUCU
Tuba Life
Kadın
Tecrübe Puanı : 1004
Doğum tarihi : 30/09/94

Pantene'in Yeni Yüzü Tuba Büyüküstün / Lamees Güzellik Sırrını Açıklıyor  Vide
MesajKonu: Pantene'in Yeni Yüzü Tuba Büyüküstün / Lamees Güzellik Sırrını Açıklıyor Pantene'in Yeni Yüzü Tuba Büyüküstün / Lamees Güzellik Sırrını Açıklıyor  Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:35 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pantene, markasının yeni temsilcisi olarak Türk oyuncu Tuba Büyüküstün'ü seçti. Marka yetkilileri Tuba'nın, tüm Ortadoğu ve Kuzey Afrika'da Pantene'in yeni yüzü olduğunu açıkladı.

Tuba Büyüküstün'le çalışmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını açıklayan Pantene yetkilileri, sözlerine şöyle devam ettiler;
"Tuba, Ortadoğu'da en saygın kişilerden biri. Sadece güzelliği ve yeteneğiyle değil, karakteriyle de Pantene'in felsefesine uygun olduğu için seçildi.

Tuba'nın kariyeri olağanüstü. Yaklaşık 10 projede yer aldı ve şu an 2M kanalında, Murat Yıldırım'la başrolünü paylaştığı Asi dizisi yayınlanıyor. Daha önce Ihlamurlar Altında dizisini de yayınlayan 2M kanalı, Gönülçelen'i de yayınlamak için hazırlıklarına başladı bile...Ayrıca yine Tuba'nın oynadığı Arapça Pantene reklamı TVM ve 2M kanalı da dahil olmak üzere bütün Fas kanallarından yayınlanmakta.

Kısa söyleşimizde, Türk oyuncu bize güzellik sırrını açıklıyor.

Hobilerin nelerdir?

Oyunculuk benim ilk hobim. Geri kalan zamanımda resim yapmayı, dans etmeyi, gezmeyi ve yemek yapmayı seviyorum.

Türk ve Arap dünyasında güzelliğin anlamı nedir?

Kadının güzelliği, dışa yansıyan ruh güzelliğidir. Bu sadece Türk ve Arap kadınına has bir şey değil, bütün kadınlar için geçerlidir.

Sence kadınların güzelliğinde en önemli şey nedir? Saç mı, yüz mü, giyisiler mi?

Güzelliğime göre hislerim güne göre değişiyor. Bazen giydiğim giyisiden dolayı kendimi güzel hissediyorum, bazen makyajdan, bazen de kullandığım takıdan. Ama benim için en önemli şey saçlarım. Eğer saçlarım istediğim gibi olmazsa, ne yaparsam yapayım kendimi güzel hissedemiyorum.

Bu kadar sağlıklı ve mükemmel saçlara kavuşmayı nasıl başardın?

Sürekli kamera önünde olduğum için saçlarım, fön ve kurutma makinesine maruz kalıyor. Bu yüzden saçıma bakmaya ve gerekliyse saç bakım ürünleri kullanmaya çalışıyorum. Tatilde daha doğal saç şekilleri tercih ediyorum ve saçlarımı dinlendirmeye çalışıyorum.

Neden Pantene?

Pantene güzellik açısından dünyada en önemli markalardan biri ve bu çok önemli benim için. Marka olarak iç ve dış güzelliğe bakmaları da, samimiyetin bir simgesi. Dana önemli olansa, sürekli kendini yenileyen ve son teknolojiyle dünya standartlarında çalışan bir marka olmaları.

Saçlarınla ilgili bir şey olduğunda kime danışıyorsun?

Kendi kuaförüme danışıyorum ve fikrine çok önem veriyorum. Çünkü büyük bir bilgiye sahip ve kendi alanında çok donanımlı biri.

Senin favori saç bakım ürünün hangisi?

Çok iyi ürünler var ama ben genelde güncel, yani yeni ürünlere bakarım. Saç bakımım için çok fazla zamanım olmuyor. Bu yüzden etkisini çabuk gösteren, doğal görünüm veren ürünleri tercih ediyorum. Şu an Pantene'in "Cream Substitute For Oil" ürününü kullanıyorum. Saçımı besliyor, hem yumuşak hem de güçlü hale getiriyor. Kullanımı da çok kolay. Saçımı istediğim gibi şekillendiriyorum ve dışarı çıkmaya hazır hale geliyorum.

Peki neden "Cream Substitute For Oil"i tercih ediyorsun?

Saçımın, fön, sıcaklık, nem ve çevreden dolayı kırıldığını, bu güncel sorunların, güncel ürünlere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle "Cream Substitute For Oil"i tercih ediyorum. Çünkü saçımı bu sorunlara karşı korumak için yeni teknikler içeriyor.

Saç bakımı için doğal yağlar hakkında ne düşünüyorsun?

Saçına zaman ayırmak çok önemli. Doğal yağların yararlı olduğunu düşünüyorum ama zaman isteyen, zahmetli bir iş. Ben daha kolay ve pratik yollar arıyorum. “Cream Substitute For Oil” ürününü kullandıktan sonra onsuz yapamayacağımı anladım. Kolay kullanabiliyorsun ve saçına gerekli şeyleri veriyor.

Gelecekteki planların nedir? Yeni dizi veya sinema projesi var mı?

Geçen yıl Eylül ayında, Türkiye'nin Karadeniz bölgesinde bir filmde oynadım ve Türkiye'de ilk defa Mart ayında gösterime girdi. Şu an "Gönülçelen" adlı bir dizide oynuyorum. Umarım o da Ihlamurlar Altında ve Asi gibi beğenilir.

Kaynak: Nessma Magazin (Fas)

Pantene'in Yeni Yüzü Tuba Büyüküstün / Lamees Güzellik Sırrını Açıklıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu