Çağatay Ulusoy | Çağatay Ulusoy Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çağatay Ulusoy | Çağatay Ulusoy Fan Club 'daki "Bir Dünya Yıldızı İle Röportaj " konusunu beğendin mi ? Paylaş.

FacebookTwitterEmailWindows LiveTechnoratiDeliciousDiggStumbleponMyspaceLikedin

Paylaş|

Bir Dünya Yıldızı İle Röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
~> Tuba Life <~
KURUCU
KURUCU
Tuba Life
Kadın
Tecrübe Puanı : 1004
Doğum tarihi : 30/09/94

Bir Dünya Yıldızı İle Röportaj  Vide
MesajKonu: Bir Dünya Yıldızı İle Röportaj Bir Dünya Yıldızı İle Röportaj  Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:41 am

"GÜZELLİK İNSANIN VAROLUŞ ŞEKLİYLE İLGİLİDİR"

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tuba Büyüküstün kuşkusuz Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri. Türkiye ve Ortadoğu'da, projeleriyle izlenme oranlarını alt üst edince, Tuba Büyüküstün'ün fan sayısı da ona göre arttı. Eger iyi bir oyuncu olabilmen için hangi özelliklere sahip olman gerektiğini bilmek istersen, kolaylıkla Tuba Büyüküstün’ü örnek gösterebilirim. Yani daha ayrıntıya girmem gerekirse; Yer aldığı dizilerde uzun vadeli ve güçlü karakterler canlandırmasına rağmen, bir başka karaktere hemen bürünebiliyor ve proje biter bitmez rolünden sıyrılıp, farklı karakterlere girebiliyor. "Çemberimde Gül Oya" ile kariyerinde ilk adımlarını attı ama hala herkesin aklında. Yani mutlaka gelecekte Tuba Büyüküstün’ün adını daha cok duyacağız. Bu yoğun programının arasında bize zaman ayırdı, mesleğinden, modaya ve güzelliğe kadar bütün düşüncelerini paylaştı.

Önceden sorulmayan ama sorulmasını istediğiniz bir soru var mı?

- Tabi ki! Benim mesleğim derinliği olan bir soruyu hakediyor.

Hiç "bu da ne biçim bir soru" diye düşündüğünüz soru oldu mu?

- Evet, tabii ki..

Sizinin ününüz Türkiye sınırlarını aştı. Hiç şaşırdığınız zaman oldu mu? Bildiğim kadarıyla Mimar Sinan Üniversitesi kostüm ve sahne tasarımı okudunuz. O sanat dünyasına geri dönmeyi, kendinizden bir şeyler katmayı düşündünüz mü?

- Okul ve iş hayatı arasındaki zaman, bazen çok kısa, bazen de çok uzun gelebiliyor. Ben 2004 yılının sonunda oyunculuğa başladım. Geriye baktığımda bu 6 senede başıma gelenleri karşılaştırdığım zaman bana çok kısa gelebiliyor. Her zaman sanat dünyasında olduğum söylenebilir.

Ortadoğu'daki hayranlar ve Türkiye'deki hayranlar arasında fark gözlemdiniz mi? Ben dışardan baktığım zaman oradaki insanlar size sanki koşulsuz hayranlık duyuyorlar. Burada da sanki hayranlıkla beraber eleştireye de maruz kalıyorsunuz?

- Ben hiç öyle düşünmedim. Ama gözleminizin doğru olduğunu düşünüyorum. Ortadoğu'daki insanlar eğer hayranlık duyuyorlarsa sanki koşulsuz şartsız kendilerini sizin rüzgarınıza bırakıyorlar. Diğer tarafta da Türkiye'de eleştiri bizim hayatımızın bir parçası olmasına rağmen, her yaştan insanların beni koşulsuzca seven, işlerimi takip eden insanlar olduğunu görünce şaşırıyorum.

'Gönülçelen' de uzun soluklu bir dizi olacağa benziyor.

- Her şeyden önce 'Gönülçelen' benim için çok özel bir proje. Ben oyunculuk açısından yepyeni bir yolculuğa başladım. Böyle bir karakteri canlandırma istediğimden dolayı aldığım tepkiler beni mutlu ediyor.

Ön yargı hakkında ne düşünüyorsunuz?

- Ön yargı tüm insanlar için zehirli bir düşünce tarzıdır bence...

Kitaplardan veya filmlerde kahraman olarak gördüğünüz karakterler var mı?

- Hiç tek bir kahramanım olmadı. Her film ve kitaptan bir kahramanımı seçiyorum, kendimi onların yerine koyuyorum ve bu da beni kahraman yapıyor.

Kameralar sizi set dışında da çekiyor. Onların neye odaklanmasını isterdiniz?

- Sadece işime konsantre olmalarını isterdim.

En büyük korkunuz nedir?

- Deniz ortasında bir köpek balığının gelmesinden.

İstanbul'da yaşamak sizi nasıl etkiliyor. Onu seyrederken neyi görüyorsunuz?

- İstanbul, nüfusu büyük olan bir şehir. Her anında onbinlerce yeni resimlerle karşılaşıyorsun. Ve o gün neyi görmek istersen onu görüyorsun.

Genelde nerelere gidersiniz?

- Doğruyu söylemek gerekirse fazla dışarı çıkmıyorum.

İstanbul'un tadını çıkarabiliyor musunuz? Normal bir şekilde yürüyebiliyor musunuz?

- Evet İstanbul'un tadını çıkarabiliyorum. Kendimi hayattan alıkoymaya çalışıyorum. Sevdiğim şehirlere gitmeye çalışıyorum. Sonuç olarak 5-6 sene önce neyi yaptıysam, şimdi de aynısını yapıyorum.

Güzelliği nasıl tanımlarsınız?

- Güzellik insanın varoluş şekliyle ilgilidir. Güzel bir insan, kendini bilen, iyi ve kötü şeyleri taşıyabilen kişidir.

Doğal bir güzelliğiniz var. Hangi kozmetik üründen vazgeçemezsiniz?

- Hiçbir makyaj ürünü vazgeçilmezim değildir. Benim için önemli olan her sabah ve akşam yaptığım yüz temizliğidir.

Kaynak: Beauty Land

Bir Dünya Yıldızı İle Röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu