Çağatay Ulusoy | Çağatay Ulusoy Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çağatay Ulusoy | Çağatay Ulusoy Fan Club 'daki "GİYSİLERİNİ ÇELDİLER" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

FacebookTwitterEmailWindows LiveTechnoratiDeliciousDiggStumbleponMyspaceLikedin

Paylaş|

GİYSİLERİNİ ÇELDİLER

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
~> Tuba-Pinar <~
KURUCU
KURUCU
Tuba-Pinar
Kadın
Tecrübe Puanı : 672
Doğum tarihi : 02/08/96

GİYSİLERİNİ ÇELDİLER Vide
MesajKonu: GİYSİLERİNİ ÇELDİLER GİYSİLERİNİ ÇELDİLER Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 8:39 am

Geçen hafta yayın hayatına başlayan, bu akşam da atv'de saat 22.10'da ikinci bölümü yayınlanacak olan 'Gönülçelen' dizisinin oyuncuları, dizinin ilk bölümüne yapılan "Yeşilçam tadındaydı" yorumlarından dolayı çok mutlu..

Diziden Yeşilçam tadının alınması bizi mutlu etti!
Tasarımını Tomris Giritlioğlu'nun, öyküsünü Nilgün Öneş, Gül Dirican ve Sertaç Ergin'in üstlendiği 'Gönülçelen' dizisi izleyicilerden tam not aldı. Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin, dizinin çok beğenildiğini, çok iyi yorumlar aldıklarını ifade edip, 'Gönülçelen' ekibinin sıcaklığının ve samimiyetinin ekran başındaki insanlara da geçtiğini belirttiler. Geçen hafta ilk bölümü yayınlandıktan sonra zirvenin en büyük rakibi olan ve izleyicileri ekrana kilitleyen 'Gönülçelen'in başarısı, oyuncuları da mutlu etti. Sanal ortamda yorumlarını belirten izleyiciler, diziyi Yeşilçam tadında bulduklarını ifade ettiler.

Tuba Büyüküstün:
(Çingene kızı Hasret)
Biliyoruz ki önümüzde uzun bir macera var. Bu yolda ne birbirimizin ne de izleyicimizin elini bir an bile bırakmaya niyetimiz yok. Bu hikaye, Yeşilçam'da da dünya sinemasında da çok izlenmiş bir konu. Sevdiğim oyunculardan izlediğim bu hikayeyi tekrar yorumlamak hem de bu kadar iyi ve deneyimli bir kadroyla çalışmak benim için çok heyecan verici. İnsanın yaptığı işte kendi performansını değerlendirmesi takdir edersiniz ki çok zor. İşte bundan dolayı yapıcı eleştiriler bizim için çok önemli...

Cansel Elçin:
(Murat)
Herkes, çok eğlenceli bir dizi olduğunu söylüyor. Bu yorumlar bizi mutlu etti. Karakterler çok iyi oturdu. İlk bölüm açılış olarak çok iyiydi. Biz çok eğlendik, bu da izleyicilere yansıdı. Ekip olarak çok uyumlu çalışıyoruz. Dizinin Yeşilçam tadında olduğuna dair yapılan yorumlar da çok güzel... Bu durum, dizide kullanılan müziklerden de kaynaklanıyor. Dizide iki ayrı dünya birleştiriliyor. Çok güzel bir hikayemiz var. Hikayenin sıcaklığının da izleyicilere geçmiş olması bizleri mutlu etti.

Onur Saylak:
(Levent)
Diziyi izleyenler "Çok eğlenceli bir iş olmuş" dedi. Ben de uzun zamandır böyle bir rolde oynamamıştım. Herkes çok başarılıydı. İlk bölümlerde uyumun yakalanıp yakalanmayacağı düşünülür ama biz ekip olarak çok uyumluyuz. Hepimiz Yeşilçam filmlerini izleyerek büyüdük. İzleyicilere aynı tadı yaşattıysak buna çok mutlu olurum.

Umut Kurt:
(Klarnetçi Cihan)
Herkes, dizinin çok eğlenceli olduğunu düşünüyor. Hatta dizi o kadar eğlenceli ve akıcı gelmiş ki izleyiciler dizinin çok çabuk bittiğini sanmışlar. Diziyle ilgili yapılan bütün yorumlar çok hoşuma gitti. İlk bölümde ekibin uyumunu da izleyiciye yansıttık. Biz oynarken göremiyoruz ama Cevdet Hoca (yönetmen Cevdet Mercan) kesinlikle fazlasını yansıtmış. Kalabalık bir ekiple çalışıyoruz. Çıkan işi görünce ekibin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlamış olduk. Yayınlandığı günü bırakın, tekrarı bile büyük bütçeli yayınlanan işler arasında çok iyi bir sıralamada yer aldı. İnsanları Yeşilçam'a geri döndürebildiysek ne mutlu bize...

Günay Karacaoğlu:
(Hasret'in ablası Gülnaz)
Dizimiz ilk bölümüyle ikinci oldu. Çok güzel bir reyting aldık. Çevremizden de yakın arkadaşlarımız, tanıdıklarımız olumlu şeyler söylüyor. Ekibin performansını da çok beğendim. Biz çekim yaparken gidip nasıl çıkmışız, ne olmuş diye bakamıyoruz, montajlandıktan sonra izleyicilerle birlikte izleme fırsatı buluyoruz. Herkes çok güzel bir heyecanla ve enerjiyle oynamış. Tuba ve Cansel'in performansı da çok başarılıydı. Çingene kızının enerjisini Tuba'da gördüm. Dizide Yeşilçam tadı var. Geleneksel bir çatışmayı konu ediyoruz. Zengin erkek-fakir kız aşkı. Bu çatışma Yeşilçam'da da çok işlendiği için bu tarz yorumlar yapılması normal... Ortada çok iyi bir iş var. Seyircinin bu yakıştırmalarını çok olumlu buluyorum. Bizi her zaman dikkatli ve hoşgörülü izlemelerini çok istiyorum.

Ayda Aksel:
(Murat'ın annesi Nesrin)
Bu dizi her kesimden insana hitap ediyor. Değişik seyirci gruplarından olumlu tepkiler aldım. 'Gönülçelen'i izlerken çok eğlendiklerini söylediler. Herkesin performansını da çok iyi buldum. Düşünülen şey tam olarak ekrana yansıtıldı. Böyle bir ilgiyi zaten bekliyorduk. Çalışmaya başladığınız anda zaten o enerjiyi hissediyorsunuz. Ekip arasındaki uyum çok önemli... Aramızdaki bu organik bağ da izleyiciye geçti.

Gönül'çalan hırsızlara rağmen dizinin çekimleri aksamadı

atv ekranlarında yayınlanan ve bu yılın en iddialı yapımları arasında gösterilen 'Gönülçelen' dizisi nazara geldi. Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin'İn paylaştığı dizideki oyuncuların kostümlerinin bulunduğu kamyon geçen hafta, camları kırılarak soyuldu. Kamyonun arka camını kırıp içeri giren hırsızlar, Tuba Büyüküstün'ün çingene kostümlerini, değerli takılarını ve iki adet kürkünü alarak ortadan kayboldular.

Nazar boncuğu olsun
Kamyonda, dünyaca ünlü birçok markanın ürününün yanısıra Türkiye'den de önemli modacıların kostümleri bulunuyordu. Bu modacılardan biri olan Raşit Bağzıbağlı olayla ilgili şunları söyledi: "Benim kostümlerim de kamyondaydı. Ancak benimkilere ulaşamamışlar ama diğer kostümler için çok üzüldüm. Çünkü büyük bir emekle yapılıyor. 'Geçmiş olsun' diyorum. Bu da dizinin nazar boncuğu olsun. Neyse ki değerli takıların olduğu diğer çantayı da alamamışlar. Bu da önemliydi." Hırsızlar henüz yakalanmazken ekip, kısa süre içerisinde Tuba Büyüküstün'ün giyeceği kostümleri yeniden hazırladı ve çekimler aksamadan sürdürüldü.

[img][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/img]

GİYSİLERİNİ ÇELDİLER

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu