Çağatay Ulusoy | Çağatay Ulusoy Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çağatay Ulusoy | Çağatay Ulusoy Fan Club 'daki "Tuba Büyüküstünün Okuduğu Asi Melekler Danielle Trussoni Tanıtım Filmi Ve Konusu" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

FacebookTwitterEmailWindows LiveTechnoratiDeliciousDiggStumbleponMyspaceLikedin

Paylaş|

Tuba Büyüküstünün Okuduğu Asi Melekler Danielle Trussoni Tanıtım Filmi Ve Konusu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
~> Tuba Life <~
KURUCU
KURUCU
Tuba Life
Kadın
Tecrübe Puanı : 1004
Doğum tarihi : 30/09/94

Tuba Büyüküstünün Okuduğu  Asi Melekler Danielle Trussoni Tanıtım Filmi Ve Konusu Vide
MesajKonu: Tuba Büyüküstünün Okuduğu Asi Melekler Danielle Trussoni Tanıtım Filmi Ve Konusu Tuba Büyüküstünün Okuduğu  Asi Melekler Danielle Trussoni Tanıtım Filmi Ve Konusu Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:58 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

DÜNYANIN KADERİNİ BELİRLEYECEK SON SAVAŞ"23 yaşındaki Evangeline, 12 yaşından beri New York’ta Azize Rose Manastırı’nda yaşayan, manastırın kütüphanesinden ve dış yazışmalarından sorumlu bir rahibedir. Sadece rahibelerin yaşadığı Azize Rose Manastırı, dünya üzerindeki en kapsamlı melek resimlerine sahiptir.
Bir gün manastıra ABD’nin ünlü ve zengin ailelerinden Rockefellerların sanat etkinliklerini araştıran Verlaine’den bir mektup gelir. Verlaine manastır arşivinde araştırma yapmak istemektedir. Çünkü 1940’larda Rockefeller desteğiyle Balkanlarda yapılmış bir arkeolojik keşif gezisinden ve burada elde edilen birtakım bulgulardan haberdar olmuştur ve bunun izini sürmek ister. Gezi aslında, bir rahibin bin yıl önce kaleme aldığı bir rapordan çıkışla, Tanrı’nın cezalandırıp dünyada hapse mahkûm ettiği düşmüş meleklerin, Yunanistan-Bulgaristan civarındaki bir mağarada tutulduğu iddiasını araştırmak için yapılmıştır. 10. yüzyılda yaşamış olan bu rahip, meleklerden birini kazara serbest bıraktıklarını, bu meleğin tüm ekibi ortadan kaldırdığını, ancak kendisinin de bu meleği öldürdüğünü yazmaktadır. "

Tuba Büyüküstünün Okuduğu Asi Melekler Danielle Trussoni Tanıtım Filmi Ve Konusu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu