Çağatay Ulusoy | Çağatay Ulusoy Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çağatay Ulusoy | Çağatay Ulusoy Fan Club 'daki "Sevgilinin arkadaşı ile evlenir misin?" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

FacebookTwitterEmailWindows LiveTechnoratiDeliciousDiggStumbleponMyspaceLikedin

Paylaş|

Sevgilinin arkadaşı ile evlenir misin?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
~> Tuba Life <~
KURUCU
KURUCU
Tuba Life
Kadın
Tecrübe Puanı : 1004
Doğum tarihi : 30/09/94

Sevgilinin arkadaşı ile evlenir misin? Vide
MesajKonu: Sevgilinin arkadaşı ile evlenir misin? Sevgilinin arkadaşı ile evlenir misin? Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 4:02 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ekranlarda yayınlanan ''gönülçelen'' dizisinde yaşanan aşk üçgeni milyonları ekrana bağlıyor.Tuba Büyüküstün'ün canlandırdığı çingene kızı hasret ile Cansel elçinin canlandırdığı müzik hocası murat karakteri arasında başlayan yakınlaşma geçtiğimiz bölümlerde son buldu.işte bu noktada beklenmekdik bir gelişme yaşandı:dizinin 27'nci bölümünde levent hasret'e evlenme teklifi etti.bu gelişmenin ardından hasret'in,sevdiği adamın en yakın arkadaşı olan levent'ten aldığı evlenme teklifine ne cevap vereceği merak edilir oldu.

Hasret'in cevabı hala meçhulken biz de ünlülere sorduk: hasret ne yapsın? sen,sevgilinin arkadaşı ile evlenir misin?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KABUL ETMESİN

senem kuyucuoğlu:
''bu zamana kadar hasret,murat'ı çok kıskandırdı.yeteri kadar levent ile samimiyet kurdu ve yeterince acı çektirdi.bence levent'in evlenme teklifini kabul etmemesi gerekiyor.ben olsam kabul etmezdim.'

Aşk Kazansın
Elif Ece Uzun:
'her zaman aşktan yanayım.insanların kimi seviyorsa onunla olması gerektiğini düşünüyorum.iki kişi birbirini seviyorsa gerisi önemli değil.bence dizide de aşk kazanmalı...'

Çok Yakışıyorlar

Nadide Sultan:
'bence biraz süre istemeli,murat'ın onun için neler yapacağını görmeli.ama teklifi kabul etmeli.çünkü fazla naz aşık usandırır.''

Aşktan her şey mümkün

Tuğba Ekinci:
'bu tarz olaylar gerçekte de yaşanıyor.aşk varsa herşey olabilir.zaten levent ve murat'ınarkadaşlıklarında da sorun var.yakın arkadaş olsalardı böyle bir şeye cesaret edemezdi.''

Peşinden gitmeli

Betül Demir:
''bence gururu bırakıp aşkından peşinden gitmeli.çünkü gerçekte sevdiği insan murat.levent,hırs yapan ve iki aşığın duygularıyla oynayan zavallı insan bana kalırsa.''

Ben 'hayır' derdim.
Gamze Karaman:
''böyle bir durumla karşılaşsam kesinlikle kabul etmem.hatta bu kişiyle görüşmeyi keserim.bir kimsenin duygularıyla bile arkadaşının sevdiği kıza böyle şeyler hissetmesi bence çok yanlış.''

Merve Yurtyapan/ sabah gazetesi

Sevgilinin arkadaşı ile evlenir misin?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu